0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England لیگ برتر
چلسی
۱
۱
لسترسیتی
Finished
۲۰:۰۰
Sheffield United
۱
۰
کریستال پالاس
Finished
۱۷:۳۰
  France لیگ یک
رن
-
-
پاری سن ژرمن
inprogress
۲۳:۳۰
سنت اتین
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۰
۰
استراسبورگ
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands اردیویسه
هراکلس آلملو
-
-
پی اس وی آیندهوون
inprogress
۲۲:۳۰
الکمار
۰
۰
خرونینگن
Finished
۱۹:۱۵
فاینورد روتردام
۱
۱
اوترخت
Finished
۱۹:۱۵
FC Twente Enschede
۳
۳
والویجک
Finished
۱۷:۰۰
سیتارد
۲
۳
ویلم تیلبورگ
Finished
۱۴:۴۵
  Denmark Superligaen
میتجیلند
۱
۱
Hobro IK
Finished
۱۸:۳۰
Broendby IF
۲
۱
Aalborg BK
Finished
۲۰:۳۰
سیلک‌بورگ
۳
۳
Sonderjyske
Finished
۱۴:۳۰
Esbjerg FB
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Coppa Italia
اودینزه
-
-
FC Sudtirol
inprogress
۲۳:۰۰
فیورنتینا
۳
۱
SS Monza 1912
Finished
۲۰:۴۵
اسپال
-
-
AC Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ساسولو
-
-
Spezia Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
فروزینونه
-
-
SS Monopoli 1966
inprogress
۲۳:۰۰
امپولی
-
-
Delfino Pescara 1936
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
کالیاری
-
-
کیه وو
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Crotone
-
-
سمپدوریا
inprogress
۲۳:۳۰
AC Pisa 1909
-
-
بولونیا
inprogress
۲۳:۱۵
US Lecce
-
-
US Salernitana 1919
inprogress
۲۳:۱۵
AS Cittadella
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
۲۳:۰۰
هلاس ورونا
-
-
US Cremonese
inprogress
۲۳:۰۰
Ascoli Calcio 1898 FC
-
-
Trapani Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Perugia Calcio Spa
۱
۱
Brescia Calcio
Finished
۲۰:۳۰
بولونیا
-
-
AC Pisa 1909
Cancelled
۱۹:۳۰
Brescia Calcio
-
-
Perugia Calcio Spa
Cancelled
۱۹:۳۰
سمپدوریا
-
-
FC Crotone
Cancelled
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۵
۰
فالکنبرگز
Finished
۲۰:۰۰
ای.آی.کی
۱
۲
کالمار
Finished
۱۷:۳۰
Orebro SK
۱
۲
هاکن
Finished
۱۷:۳۰
سیریوس
۰
۲
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
  Germany بوندسلیگا
1. FC Union Berlin
۰
۴
لایپزیش
Finished
۲۰:۳۰
اینتراخت فرانکفورت
۱
۰
هافن هایم
Finished
۱۸:۰۰
  Ukraine لیگ برتر
اف سی لویو
۰
۲
شاختار دونسک
Finished
۲۱:۰۰
زوریا لوگانسک
۱
۲
اف سی الکساندریا
Finished
۲۱:۰۰
FC Olimpik Donetsk
۱
۳
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal لیگ برتر
پورتو
۴
۰
ویتوریا ستوبال
Finished
۰۱:۰۰
ویتوریا گویمارش
-
-
بواویستا
inprogress
۲۲:۰۰
آوس
۳
۱
ماریتیمو
Finished
۱۹:۳۰
FC Pacos Ferreira
۰
۱
سانتا کلارا
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFC CSKA Sofia
۳
۲
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
-
-
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
inprogress
۲۲:۰۰
  Serbia Superliga
FK Partizan
۳
۰
FK Rad
Finished
۲۱:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Tsc Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Macva Sabac
-
-
FK Napredak Krusevac
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
خنت
-
-
KV Oostende
inprogress
۲۲:۳۰
استاندارد لیژ
۴
۱
Royal Excel Mouscron
Finished
۱۷:۰۰
رویال انتورپ
۲
۰
ST Truidense VV
Finished
۲۰:۳۰
  Spain لالیگا
رئال بتیس
-
-
رئال والادولید
inprogress
۲۳:۳۰
اسپانیول
۰
۲
سویا
Finished
۲۱:۳۰
الاوز
۱
۰
لوانته
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey سوپر لیگ
ینی مالاتیا اسپور
-
-
استانبول باساکسهیر
inprogress
۲۳:۱۵
کاسیم پاشا
-
-
ترابزون اسپور
inprogress
۲۳:۱۵
گُزتپه
-
-
Antalyaspor AS
inprogress
۲۳:۱۵
قونیه اسپور
۰
۰
آنکاراگوچو
Finished
۲۰:۴۵
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۲
۱
FC Milsami
Finished
۲۱:۳۰
FC Petrocub
۰
۲
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
۱
۱
ویکتوریا پلزن
Finished
۲۱:۳۰
اسپارتا پراگ
۲
۰
بانیک استراوا
Finished
۱۷:۳۰
جابلونک
۲
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۰
۱
اسلووان لیبریک
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
سائوپائولو
-
-
سیارا
inprogress
۲۳:۳۰
Fluminense FC RJ
-
-
CSA AL
inprogress
۲۳:۳۰
کروزیرو
-
-
سانتوز
inprogress
۲۳:۳۰
SC Corinthians SP
۲
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۰:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۱
۱
پالمیراس
Finished
۰۴:۳۰
باهیا
-
-
گویاس
inprogress
۲۳:۳۰
فرتالزا
۰
۱
اینترناسیونال
Finished
۰۰:۳۰
واسکوداگاما
۱
۴
فلامینگو
Finished
۰۲:۳۰
پاراننزه
۱
۰
اتلتیکو مینییرو
Finished
۰۲:۳۰
  Wales لیگ برتر
THE New Saints FC
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia Virsliga
ریجا اف سی
۱
۰
FK Liepaja
Finished
۲۰:۳۰
ونتسپیلس
۳
۰
ریگاس کلاب
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa
لژیا ورشو
۱
۰
زاگلبی لوبین
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
لژیا گدانسک
Finished
۲۰:۰۰
پیاست گلویس
۱
۰
ویسلا پلاک
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Superliga
سن لورنزو
۲
۲
Club Atletico Rosario Central
Finished
۰۱:۱۵
Racing Club Avellaneda
۱
۶
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
Defensa Y Justicia
-
-
Arsenal De Sarandi
inprogress
۲۳:۰۰
CA Patronato Parana
۲
۱
CA Huracan
Finished
۱۸:۳۰
  Russia لیگ برتر
FC Rubin Kazan
۱
۰
FC Arsenal Tula
Finished
۱۵:۳۰
یوفا
۲
۰
FK Rostov
Finished
۱۸:۰۰
FC Dinamo Moscow
۱
۲
لوکوموتیو مسکو
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia لیگ ۱
ریجکا
-
-
اوسیجک
inprogress
۲۲:۳۰
هایدوک اسپلیت
۳
۰
گورسیا
Finished
۲۰:۳۰
  USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
Real Salt Lake
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
Chicago Fire
۲
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۳۰
FC Cincinnati
۱
۴
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United FC
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
Vancouver Whitecaps FC
۱
۰
DC United
Finished
۰۶:۳۰
Houston Dynamo
۲
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۳۰
New York Red Bulls
۱
۱
New England Revolution
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Impact
۳
۳
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
  Finland لیگ برتر
KPV Kokkola
۲
۱
اچ جی کی هلسینکی
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
رانهیم
۲
۳
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
-
-
Stromsgodset IF
inprogress
۲۲:۳۰
Stabaek IF
۲
۰
کیریستیانساند
Finished
۱۸:۳۰
مجوندالین
۲
۱
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
والرنگا
۱
۲
هاوگ سوند
Finished
۲۰:۳۰
ترومسو
۱
۱
لیلستروم
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Football National League
Torpedo Moscow
۳
۱
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Khimki
۳
۲
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۳
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
FC Luch
۳
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۱:۳۰
FC Mordovia Saransk
۲
۳
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Avangard Kursk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۱
۱
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۱
FC Tom Tomsk
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J.League 2
Tokyo Verdy
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore لیگ برتر
Young Lions FC
۲
۴
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Tampines Rovers FC
۲
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۴:۰۰
Balestier Khalsa FC
۳
۴
Geylang International FC
Finished
۱۴:۰۰
  Norway دسته 1
IK Start
۲
۰
ترومسدالن
Finished
۲۰:۳۰
هام-کام
۴
۴
کفوم اوسلو
Finished
۱۷:۳۰
ساندس
۲
۳
جرو
Finished
۲۰:۳۰
ستروممن
۱
۱
نوتودن FK
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
۴
۲
اولنساکر/کیسا
Finished
۲۰:۳۰
Nest Sotra
۳
۰
کونگسوینگر
Finished
۲۰:۳۰
  England Championship
Reading FC
۳
۰
کاردیف سیتی
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۳
۱
Persib Bandung
Finished
۱۶:۰۰
  Costa Rica دسته برتر، اپرتورا
CS Herediano
۲
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Saprissa
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
Limon FC
۳
۴
AD San Carlos
Finished
۰۱:۳۵
AD Santos De Guapiles
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J.League
ماتسومونتو یاماگا
۱
۱
ناگویا گرمپوس
Finished
۱۳:۳۰
گامبا اوساکا
۱
۱
جوبیلو ایواتا
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia Superliga
دوناسکا استردا 1904
۱
۱
زمپلین میکالوس
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
Millonarios FC
۳
۲
CD La Equidad
Finished
۰۰:۴۵
America De Cali
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۲:۳۰
CD Tolima
۰
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۵:۱۵
Cucuta Deportivo FC
۱
۱
Jaguares FC
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 1
Fotbal Club Fcsb
-
-
پولیتنیک لاسی
inprogress
۲۲:۳۰
FC Botosani
۱
۱
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
CD Universidad Catolica
۱
۰
CD Everton Vina Del Mar
Finished
۰۲:۰۰
Deportes Union La Calera
۰
۰
Universidad De Chile
Finished
۲۱:۰۰
Universidad De Concepcion
۱
۱
هواچیپاتو
Finished
۰۴:۳۰
آنتوفاگاستا
-
-
Cobresal
inprogress
۲۳:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Varnsdorf
۲
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SV 07 Elversberg
۴
۱
Bahlinger SC
Finished
۱۶:۳۰
هافن هایم II
۱
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۵:۳۰
  Austria بوندسلیگا
آستریا وین
۱
۱
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۳
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
استورم گراز
۰
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York 9 FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۰:۰۰
Valour FC
۱
۳
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Russia لیگ جوانان
FK Ufa
۱
۴
FK Rostov
Finished
۱۰:۳۰
  Kazakhstan لیگ برتر
Zhetysu Taldykorgan
۵
۰
FK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
Shakhtyor Karagandy
۳
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
  Germany بوندسلیگا ۲
هولستین کیل
۲
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
گروتر فورث
۱
۰
یان رگنسبورگ
Finished
۱۶:۰۰
دینامو درسدن
۲
۱
هیدنهیم ۱۸۴۶
Finished
۱۶:۰۰
  Austria 2. Liga
SC Austria Lustenau
۰
۲
Grazer AK
Finished
۱۳:۰۰
  Korea Republic K-League 1
Incheon United FC
۰
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group A
بوتافوگو پی بی
۰
۱
Nautico PE
Finished
۰۰:۳۰
ABC FC RN
۱
۱
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۲:۴۵
AD Confianca SE
-
-
Treze FC PB
inprogress
۲۳:۳۰
SD Imperatriz MA
۰
۰
Ferroviario AC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Panama Premier Reserve League
Plaza Amador
۱
۱
Tauro FC
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone H
FC Rieti
-
-
Ternana Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Estonia لیگ برتر
Nomme Kalju FC
۲
۲
Viljandi JK Tulevik
Finished
۱۶:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Seoul E-Land FC
۲
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
  Australia U20 NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۰
۰
Rydalmere Lions FC
Finished
۰۸:۰۰
  Czech Republic MSFL
SK Unicov
۱
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۱
۰
FC Fastav Zlin B
Finished
۱۲:۴۵
  Peru Primera Division, Clausura
Universidad Cesar Vallejo
۳
۱
Alianza Lima
Finished
۰۵:۳۰
UTC De Cajamarca
۰
۲
FBC Melgar
Finished
۰۱:۰۰
Academia Cantolao
۰
۲
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۱۵
Deportivo Municipal
-
-
Deportivo Binacional
inprogress
۲۲:۴۵
  Australia Sunday League Premier Division
Belmont Villa SC
۱
۲
Jaguar FC
Finished
۱۱:۳۰
  Chinese Taipei Intercity League
Ming Chuan University
۲
۲
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Tatung FC
۷
۰
FC Taicheng Lions
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Slutsk Reserve
۳
۳
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador سری آ
Deportivo Cuenca
۱
۲
SD Aucas
Finished
۰۵:۰۰
Mushuc Runa SC
۲
۰
Delfin SC
Finished
۰۰:۳۰
CD America De Quito
۳
۰
Guayaquil City FC
Finished
۰۲:۴۵
سی دی اولمدو
-
-
CD EL Nacional
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Queensland, Women
Souths United
۰
۰
Logan Lightning
Finished
۱۲:۳۰
The Gap FC
-
-
Brfc/Ntc
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico دسته برتر، اپرتورا
Pumas Unam
۲
۰
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۲۱:۳۰
CF Monterrey
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۶
Atletico San Luis
۱
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۲:۳۰
CF America
۱
۰
CA Monarcas Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Club Leon
۴
۳
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۳۰
  Portugal Segunda Liga
پورتو B
۱
۱
Varzim SC
Finished
۱۹:۳۰
Estoril Praia
۱
۲
Sporting Farense
Finished
۱۴:۴۵
UD Vilafranquense
۴
۰
بنفیکا B
Finished
۲۱:۴۵
Leixoes SC
۱
۱
Nacional De Madeira
Finished
۱۹:۳۰
CD Cova Piedade
۲
۱
CD Feirense
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
۰
۱
Ipswich City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Gran Valencia Maracay FC
۱
۳
Deportivo Petare
Finished
۰۰:۰۰
Union Local Andina
۲
۲
TFC Maracaibo
Finished
۰۰:۰۰
Fundacion Aifi
-
-
Petroleros de Anzoategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura
Valledupar FC
۳
۱
Orsomarso SC
Finished
۰۰:۳۰
Barranquilla FC
۲
۲
Itagui Leones FC
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۰
۲
Bogota FC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۳
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۰:۰۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۲
۲
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
  USA National Womens Soccer League
Portland Thorns FC
۳
۱
Washington Spirit
Finished
۰۷:۰۰
Orlando Pride
۰
۲
Utah Royals FC
Finished
۰۴:۰۰
SKY Blue FC
۱
۱
Reign FC
Finished
۲۱:۳۰
  Spain لالیگا ۲
RC Deportivo La Coruna
۳
۲
رِئال اویدو
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz CF
-
-
SD Ponferradina
inprogress
۲۲:۳۰
UD Las Palmas
-
-
هوئسکا
inprogress
۲۲:۳۰
Girona FC
۱
۱
Sporting Gijon
Finished
۲۱:۰۰
Numancia CD
۰
۱
AD Alcorcon
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Pärnu JK Vaprus II
۰
۸
JK Piraaja Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
آلومینی کیدریسوو
-
-
الیمپیا لیوبلیانا
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
NK Bravo
۰
۰
دمزال
Finished
۱۸:۳۰
NS Mura
۲
۰
رودار ولنجه
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
دالکورد
۳
۰
گایس
Finished
۱۷:۳۰
برومماپوجکارنا
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۰۰
  India Durand Cup
Chennai City
۲
۱
Army Green
Finished
۱۳:۳۰
  USA USL, Championship
Charleston Battery
۱
۲
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۴
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۷:۳۰
Austin Bold FC
۵
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte Independence
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC
۵
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۳
Ottawa Fury FC
Finished
۰۴:۰۰
Birmingham Legion FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
San Antonio FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۰۰
EL Paso Locomotive FC
۲
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
New Mexico United
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Orange County SC
۳
۰
LAS Vegas Lights
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka 1898
۱
۳
MFK Ruzomberok B
Finished
۱۳:۰۰
FK Slavoj Trebisov
-
-
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
الیمپیا لیوبلیانا
۱
۳
سلیه
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark دسته 1
Naestved BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۱۵
FC Roskilde
۲
۰
Vendsyssel FF
Finished
۱۶:۱۵
  Germany Amateur لیگ منطقه ای باواریا
آگزبورگ II
۰
۰
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria لیگ یک
MC Oran
۳
۱
USM Bel Abbes
Finished
۰۰:۱۵
  Mexico Liga Premier
Deportivo Dongu FC
۱
۱
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۱:۳۰
CD Tepatitlan de Morelos
-
-
Murcielagos FC
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
OFK Belgrade
۰
۳
FC Cukaricki
Finished
۱۳:۳۰
  Finland اس ام زیر ۲۰سال
KaaPo
۱
۱
FC Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 2
فرام لارویک
۲
۰
آلتا
Finished
۱۵:۳۰
کجیلساس
۴
۰
Senja
Finished
۱۸:۳۰
FK Mjoelner
۱
۱
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Oppsal IF
۱
۰
اوود II
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
وولفسبورگ
۱
۰
SC Sand
Finished
۱۶:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۳
۱
بایرلورکوزن
Finished
۱۶:۳۰
کلن
۲
۱
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal U19 Championship, Group South
CD Tondela
۰
۲
بنفیکا
Finished
۱۴:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۲
۰
Magway FC
Finished
۱۳:۳۰
Chinland FC
۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie B
America FC MG
۲
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۳
۰
Botafogo FC SP
Finished
۰۰:۰۰
CRB AL
-
-
EC Vitoria BA
inprogress
۲۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
هرتابرلین II
۶
۰
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۲
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۶:۰۰
  Scotland League Cup
East Fife FC
۰
۳
گلاسکو رنجرز
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۱
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Hatayspor
۱
۰
Altinordu FK
Finished
۱۸:۰۰
Akhİsar Beledİyespor
-
-
Adanaspor
inprogress
۲۳:۱۵
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۲
۲
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۴۵
Altay Izmir
-
-
Umraniyespor
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone I
US Avellino 1912
۱
۰
SSC Bari
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Vysshaya League
FC Gorodeya
۳
۱
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۱۵
Torpedo Minsk
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Ypiranga FC RS
-
-
BOA EC MG
inprogress
۲۳:۰۰
  Australia Sunday League Premier Division Reserve
Joondalup Utd FC
۶
۱
Hamersley Rovers SC Reserves
Finished
۰۹:۱۵
Belmont Villa Reserves
۲
۵
Jaguar FC
Finished
۰۹:۱۵
  Brazil Copa FGF
Sc Internacional Rs B
-
-
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۱۸:۳۰
Caxias RS
-
-
Clube Esportivo Lajeadense RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Israel League Cup, Premier, Playoffs
Beitar Jerusalem
-
-
Hapoel Beer Sheva FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway 2nd Division, Group 1
براین
۱
۲
فردریکستاد اف کی
Finished
۲۰:۳۰
Byaesen
۰
۲
سولا اف کی
Finished
۱۷:۳۰
ناردو
۲
۰
آرندال
Finished
۱۷:۳۰
هودد ال
۲
۳
ستجوردالس/بلینک
Finished
۱۸:۳۰
کویک هالدن
۱
۱
موس
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Gold Coast Weekend Metro
Tweed United 3
۴
۱
Nerang Red
Finished
۰۹:۳۰
Robina City
-
-
Bilambil Redbacks FC
inprogress
۰۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
سائوپائولو
-
-
کروزیرو
Finished
۲۱:۳۰
  Bolivia Division Profesional, Clausura
رئال پوتوسی
-
-
بلومینگ سانتا کروز
inprogress
۲۳:۳۰
اسپورت بویز وارنرز
-
-
Guabira Montero
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۱
۱
SOL De America
Finished
۰۳:۰۰
Cerro Porteno
۰
۰
کلاب المپیا
Finished
۰۰:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Ar Sao Martinho
-
-
Cd Cerveira
Finished
۲۰:۳۰
CDC Montalegre
-
-
AD Oliveirense
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone C
Reggio Audace FC
۳
۳
Juventus U23
Finished
۲۱:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie D
Asd Vastese Calcio 1902
-
-
Calcio Chieti
Finished
۲۱:۰۰
Asd Gladiator 1924
-
-
Acd San Tommaso
Finished
۱۸:۳۰
Fossano Calcio Ssd
-
-
Vado FC
Finished
۱۸:۳۰
Usd Lavagnese 1919
۱
۱
Us Fezzanese 1930
Finished
۱۸:۳۰
Aglianese Calcio
-
-
Asd Grassina
Finished
۱۸:۳۰
Asd Roccella
-
-
Asd Corigliano Calabro
Finished
۱۸:۳۰
Fc Francavilla 1931
-
-
Asd Grumentum Valdagri
Finished
۱۸:۳۰
Forli Fc
-
-
San Marino Calcio
inprogress
۲۳:۰۰
  Hungary NB II
BFC Siofok
-
-
ETO FC Gyor
Finished
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie B
Liverpool Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Montevideo Wanderers
-
-
Rampla Juniors
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
-
-
فیلکیر ریکجاویک
inprogress
۲۲:۳۰
UMF Grindavik
۱
۱
HK Kopavogs
Finished
۲۱:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
KA Akureyri
Finished
۲۰:۳۰
استیجارنان گاردابائر
-
-
IA Akranes
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
CD Ocotal
-
-
Art Jalapa
inprogress
۲۳:۰۰
Managua
-
-
Real Esteli FC
inprogress
۰۲:۰۰
Las Sabanas Cf
-
-
Real Madriz
بازی شروع نشده است
۰۳:۰۰
Diriangen
-
-
Walter Ferretti
Finished
۰۳:۰۰
Chinandega
-
-
Juventus
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina Primera C
Real Pilar FC
-
-
Csdc Espanol
inprogress
۲۳:۰۰
CA Central Cordoba
-
-
Club EL Porvenir
inprogress
۲۳:۰۰
  Azerbaijan لیگ برتر
Sabayil
۱
۰
Zira FK
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie A
CA Progreso
-
-
Defensor Sporting
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Paulista 1st Division, Second Phase
SC Corinthians SP
-
-
سائوپائولو
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Copa de Catalunya
UA Horta
-
-
CF Badalona
inprogress
۲۲:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Atletico Venezuela
-
-
Caracas Fc
Finished
۲۱:۳۰
  England National League
Notts County
۱
۱
Wrexham FC
Finished
۱۸:۳۰
  China China League 1
Xinjiang Tianshan Leopard
۲
۳
Inner Mongolia Zhongyou FC
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka FC
۱
۲
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۶:۰۰
Sichuan Longfor FC
۳
۲
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۶:۰۵
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone F
Virtus Vecomp Verona
۲
۰
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine Vyscha League Ternopil Region
FC Zbruch Pidvolochysk
-
-
FC Berezany
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
RW Rankweil
-
-
SC Austria Lustenau (A)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Lauterach
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Queimados RJ
-
-
Profute Volantes FC
Finished
۱۸:۳۰
Barcelona EC RJ
-
-
7 de Abril
inprogress
۲۲:۳۰
Santa Cruz FC RJ
-
-
Mageense FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Marica FC RJ
-
-
EC Rio Sao Paulo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Union Saint-Gilloise
۳
۱
Sporting Lokeren
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Skoruk Tomakovka
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League, Apertura
Pumas Unam
-
-
Veracruz Tiburones Rojos
Finished
۱۸:۳۰
Fc Juarez
-
-
Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Graficar Beograd
-
-
FK Kolubara Lazarevac
Finished
۱۹:۳۰
Radnicki Pirot
-
-
FK Zlatibor
Finished
۱۹:۳۰
Fk Kabel Novi Sad
-
-
FK Sindelic Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone B
US Albinoleffe
۱
۲
Calcio Lecco 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone L
Sicula Leonzio
۳
۰
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Amateur 3 Division Keski-Pohjanmaa - Vaasa
Narpes Kraft
-
-
Kokkolan Palloseura-62
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Resistencia FC
-
-
General Caballero
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone G
SS Teramo Calcio
-
-
AS Gubbio 1910
inprogress
۲۳:۰۰
  Paraguay Torneo Femenino
Club Guarani
-
-
Libertad Limpeño
Finished
۱۸:۳۰
Cerro Porteno
-
-
Club Olimpia
inprogress
۲۳:۳۰
Club River Plate Asuncion
-
-
Independiente De Campo Grande
inprogress
۲۳:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
EsPa
-
-
HPS
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Ud Santarem
-
-
Rd Agueda
Finished
۲۰:۳۰
Castelo Branco
-
-
Oliveira Hospital
Finished
۲۰:۳۰
Ac Marinhense
-
-
Vitoria Sernache
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Primera B Nacional, Group B
Club Almagro
-
-
San Martin De Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Deportivo Riestra Afbc
-
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
inprogress
۲۳:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
CA Defensores De Belgrano
inprogress
۲۳:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Csd Vendaval
-
-
Ilopaneco
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Ringkobing IF
۱
۳
Thisted FC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista, Group 4
EC Santo Andre
-
-
AD Sao Caetano SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Segunda Division
Los Caimanes
-
-
Deportivo Coopsol
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Bella Vista
-
-
Albion FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone A
AC Renate
-
-
Como 1907
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CA Acassuso
-
-
Club Atletico Los Andes
inprogress
۲۳:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone E
SSD Vis Pesaro 1898
-
-
Rimini FC 1912
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Lusitania FC Lourosa
-
-
Fc Pedras Rubras
Finished
۲۰:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
-
-
Fc Felgueiras 1932
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia Slovenska Nogometna Liga, Women
ZNK Cerklje
-
-
ZNK Radomlje
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SAK 1914 Salzburg
۳
۱
SV Grödig Amateure
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
ماردو لین نیم اسکوند
-
-
جی کی ترنس ناروا II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Kohtla-Jarve JK Jarve II
۲
۵
FC Ararat
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
Cd Acaxual
-
-
Cd Acajutla
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Dav Santa Ana
۳
۱
CD AZUQUECA
Finished
۱۳:۳۰
Cd Tarancon
۱
۰
AD Torrejon
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibarra
۱
۲
UD Las Palmas B
Finished
۱۵:۰۰
CF Burgos
۳
۲
رئال مادرید کاستیلا
Finished
۲۱:۳۰
Valencia CF Mestalla
۳
۱
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۱:۳۰
Unionistas De Salamanca CF
۱
۲
Merida AD
Finished
۲۱:۳۰
UD Paterna
-
-
CD Quintanar Del Rey
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional, Group A
CA Belgrano
۱
۱
San Martin De San Juan
Finished
۰۱:۳۰
Guillermo Brown
-
-
CA Barracas Central
inprogress
۲۲:۳۵
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CSD Comunicaciones
۳
۰
CD Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
CSD Coban Imperial
۳
۰
Deportivo Guastatoya
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۰
Antigua Gfc
Finished
۲۱:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
Deportivo Siquinala
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Kangaroo Point Rovers Reserves
-
-
Tarragindi Tigers Reserves
بازی شروع نشده است
۰۷:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
South Melbourne FC
-
-
Altona Magic SC
بازی شروع نشده است
۰۸:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 2
Kangaroo Point Rovers
-
-
Tarragindi Tigers
inprogress
۰۹:۳۰
  Kazakhstan Super League, Women
Sdusshor 8
-
-
Biik Kazygurt
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  International AFF Championship, Women
Indonesia
-
-
Vietnam
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic Divize E
Mfk Karvina B
-
-
Polanka
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
۲
۲
SV Hall
Finished
۱۳:۰۰
FC Wacker Innsbruck II
-
-
Schwaz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Telfs
-
-
Zirl
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
St Michael/Lav
۲
۳
Annabichler SV
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Catarinense, Serie B
Clube Nautico Almirante Barroso SC
-
-
Concordia AC SC
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Thailand Honda FC
۲
۰
Chiangmai United
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۱
۱
Sisaket FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3. Liga
1 FC Kaiserslautern
۰
۳
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۲
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Crumlin United FC
-
-
St Mochtas FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Enegretic-Bugylma
-
-
Shinnik-Nizhekamsk
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Holbaek BI
۳
۲
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League
CLB BD Thanh Hoa
۰
۳
Vicem Hai Phong
Finished
۱۵:۳۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
۱
۴
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Siberia Higher League
Polimer Barnaul
-
-
Dinamo-m Barnaul
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۲
۳
هولستین کیل II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۲
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
SV Drochtersen/Assel
۴
۲
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Stumbras
-
-
Zalgiris Vilnius
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۰
۲
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
Suduva Marijampole
-
-
FK Palanga
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goteborg FC
۲
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۱
۱
Pitea IF
Finished
۱۸:۳۰
Linkopings FC
۲
۱
Vittsjo Gik
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Sandviken
۱
۰
Trondheims-Orn
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
Guarulhos
-
-
Sao Jose EC SP
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista, Group 3
Associacao Portuguesa De Desportos SP
-
-
CA Juventus SP
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید