0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany بوندسلیگا
دورتموند
۵
۱
آگزبورگ
Finished
۱۸:۰۰
بایرلورکوزن
۳
۲
SC Paderborn 07
Finished
۱۸:۰۰
وولفسبورگ
۲
۱
کلن
Finished
۱۸:۰۰
مونشن گلادباخ
۰
۰
شالکه
Finished
۲۱:۰۰
وردربرمن
۱
۳
دوسلدورف
Finished
۱۸:۰۰
فرایبورگ
۳
۰
ماینز
Finished
۱۸:۰۰
  England لیگ برتر
ارسنال
۲
۱
برنلی
Finished
۱۶:۰۰
اورتون
۱
۰
واتفورد
Finished
۱۸:۳۰
برایتون
۱
۱
وستهام یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City
۳
۱
نیوکاسل یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۱
۲
بورنموث
Finished
۱۸:۳۰
منچسترسیتی
۲
۲
تاتنهام
Finished
۲۱:۰۰
ساوت‌همپتون
۱
۲
لیورپول
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands اردیویسه
ونلو
۱
۴
آژاکس آمستردام
Finished
۲۱:۰۰
امن
۲
۰
هیرنفین
Finished
۲۳:۱۵
دن هاگ
۱
۲
اسپارتا روتردام
Finished
۲۱:۰۰
  Portugal لیگ برتر
بلننس
۰
۲
بنفیکا
Finished
۲۲:۳۰
Famalicao
۱
۰
ریو اوه
Finished
۰۰:۰۰
Moreirense FC
۳
۰
FC Gil Vicente
Finished
۲۰:۰۰
  Spain لالیگا
والنسیا
۱
۱
رئال سوسیداد
Finished
۲۱:۳۰
لگانس
۰
۱
CA Osasuna
Finished
۲۳:۳۰
RCD Mallorca
۲
۱
ایبار
Finished
۲۲:۳۰
سلتاویگو
۱
۳
رئال مادرید
Finished
۱۹:۳۰
ویارئال
۴
۴
Granada CF
Finished
۲۳:۳۰
  France لیگ یک
آمیان
۱
۰
لیل
Finished
۲۲:۳۰
FC Metz
۳
۰
موناکو
Finished
۲۲:۳۰
تولوز
۱
۰
دیژون
Finished
۲۲:۳۰
نیم المپیک
۱
۲
نیس
Finished
۲۲:۳۰
نانت
۰
۰
المپیک مارسی
Finished
۲۰:۰۰
بوردو
۱
۱
مونتپلیر
Finished
۲۲:۳۰
  Austria بوندسلیگا
اس کا ان سن پوئلتن
۰
۶
رد بول سالزبورگ
Finished
۱۹:۳۰
لاسک لینز
۱
۱
WSG Tirol
Finished
۱۹:۳۰
ولفسبرگر
۵
۰
SV Mattersburg
Finished
۱۹:۳۰
  Russia لیگ برتر
FC Tambov
۰
۲
FC Krasnodar
Finished
۱۸:۰۰
زنیت سن پترزبورگ
۰
۰
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۳۰
اورال یکاترینبرگ
۱
۳
FC Krylia Sovetov Samara
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey سوپر لیگ
سیواس‌اسپور
۳
۰
بشیکتاش
Finished
۲۳:۱۵
کایسری اسپور
۰
۱
آلانیاسپور
Finished
۲۳:۱۵
Genclerbirligi SK
۰
۱
ریزه اسپور
Finished
۲۰:۴۵
  Sweden Allsvenskan
هامماربی
۳
۰
سوندسوال
Finished
۱۸:۳۰
  Korea Republic K-League 1
دائگو
۱
۰
گیونگنام
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Vitosha Bistrica
۰
۴
PFC Levski Sofia
Finished
۲۲:۰۰
PFK Beroe Stara Zagora
۲
۰
PFK Botev Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
Ferencvarosi TC
۱
۰
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۲۲:۰۰
Fehervar FC
۵
۱
Diosgyori Vtk
Finished
۲۲:۰۰
Debreceni VSC
۳
۲
Zalaegerszeg TE
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Honved FC
۱
۳
Kisvarda FC
Finished
۲۲:۰۰
Mezokovesd Zsory SE
۱
۰
Puskas Akademia FC
Finished
۲۲:۰۰
Ujpest FC
۱
۱
Paksi FC
Finished
۲۲:۰۰
  Scotland League Cup
سلتیک
۱
۱
Dunfermline Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۳
۳
Greenock Morton FC
Finished
۱۸:۳۰
Kilmarnock FC
۰
۰
همیلتون آکادمی
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۲
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۱
۱
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga
FK Spartak Subotica
۲
۳
FK Crvena Zvezda
Finished
۲۲:۳۰
FK Cukaricki
۲
۱
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۲:۳۰
FK Mladost Lucani
۱
۱
FK Radnicki Nis
Finished
۲۲:۳۰
FK Indjija
۲
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J.League
اویتا ترینیتا
۰
۱
کاشیما آنتلرز
Finished
۱۴:۳۰
وگالتا سندای
۲
۲
کاوازوکی فرنتل
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۲
کرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
ویسل کوبه
۳
۰
اووراوا رد دایموند
Finished
۱۴:۳۰
شنان بلماره
۲
۳
ساگان توسو
Finished
۱۴:۳۰
اف سی توکیو
۰
۱
سانفرس هیروشیما
Finished
۱۴:۳۰
شیمیزو پلاس
۰
۸
کنسادوله ساپپورو
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia Superliga
زیلینا
۳
۰
FC Nitra
Finished
۲۱:۳۰
اس کی اف sered
۰
۴
اسلووان براتیسلاوا
Finished
۲۱:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۲
AS Trencin
Finished
۲۰:۳۰
FK Senica
۲
۲
روزومبروک
Finished
۲۱:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۰
۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۲۱:۳۰
  Germany بوندسلیگا ۲
VfB Stuttgart
۲
۱
سن پائولی
Finished
۱۵:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۰
۳
Hannover 96
Finished
۱۵:۳۰
آرمینیا بیلفلد
۳
۱
ارزگبرگ
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Arka Gdynia
۰
۰
لچ پوزنان
Finished
۲۰:۰۰
جاگیلونیا بیاویستوک
۳
۱
گورنیک زابژه
Finished
۲۲:۳۰
شلاسک وروسلاوو
۲
۱
کراکوویا
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Londrina EC PR
۱
۱
Criciuma EC SC
Finished
۰۲:۴۵
Guarani FC SP
۰
۲
Vila Nova FC GO
Finished
۰۵:۰۰
EC Sao Bento SP
۲
۱
Parana Clube PR
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Real Garcilaso
۱
۰
Carlos Mannucci
Finished
۰۰:۳۰
Universitario De Deportes
۰
۰
سی دی usmp
Finished
۰۵:۳۰
Pirata FC
۰
۲
Union Comercio
Finished
۲۲:۴۵
  International Clubs بازی های دوستانه باشگاهی
Cesena FC
۰
۰
آث میلان
Finished
۲۳:۰۰
US Triestina Calcio 1918
۰
۱
یوونتوس
Finished
۲۳:۰۰
Atletico Union Guimar
۲
۱
UD Las Palmas B
Finished
۰۰:۰۰
Panathinaikos
۳
۰
AO Xanthi FC
Finished
۲۲:۰۰
  Belgium First Division A
KV RS Waasland Beveren
۰
۴
خنک
Finished
۲۳:۰۰
Yellow Red KV Mechelen
۳
۱
Cercle Brugge
Finished
۲۲:۳۰
کورتریک
۴
۲
اندرلخت
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Superliga
Argentinos Juniors
۳
۲
CA Banfield
Finished
۰۲:۳۰
CA Talleres De Cordoba
۱
۱
CA Central Cordoba
Finished
۰۴:۴۰
Newells Old Boys
۲
۰
Union De Santa Fe
Finished
۲۳:۰۰
  Chile Primera Division
Colo Colo
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۴:۰۰
CD O Higgins
۴
۱
Deportes Iquique
Finished
۲۱:۰۰
Coquimbo Unido
۲
۱
Curico Unido
Finished
۲۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Tombense FC MG
۳
۲
Atletico Acreano AC
Finished
۲۳:۳۰
Clube DO Remo PA
۲
۰
EC Sao Jose RS
Finished
۰۳:۳۰
  Spain لالیگا ۲
رایو والکانو
۲
۲
CD Mirandes
Finished
۲۳:۳۰
Real Zaragoza
۲
۰
Tenerife CD
Finished
۲۳:۳۰
Elche CF
۰
۲
Fuenlabrada CF
Finished
۲۲:۳۰
Racing De Santander
۰
۱
مالاگا
Finished
۲۰:۳۰
UD Almeria
۳
۰
Albacete Balompie
Finished
۲۱:۳۰
CD Lugo
۰
۰
Extremadura UD
Finished
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sportivo Luqueno
۱
۱
ناسیونال آسونسیون
Finished
۰۰:۳۰
سن لورنزو
۱
۱
جنرال دیاز
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 1
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
۱
۱
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
سلیه
۲
۱
ماریبور
Finished
۲۲:۴۰
NK Tabor Sezana
۲
۰
ترایگلاف کران
Finished
۱۹:۳۰
  Norway دسته 1
اسکید فوتبال
۲
۲
ساندفجورد فوتبال
Finished
۱۸:۰۰
Sogndal IL
۲
۳
آلسوندس
Finished
۱۸:۰۰
  Japan J.League 2
Ventforet Kofu
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۲
کاشیوا ریسول
Finished
۱۳:۳۰
FC Ryukyu
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۰
۰
FC Machida Zelvia
Finished
۱۳:۳۰
Mito Hollyhock
۳
۰
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۳:۳۰
Niigata Albirex
۰
۳
Fagiano Okayama
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Kagoshima United
۴
۲
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Coppa Italia
پارما
۳
۱
Venezia
Finished
۲۰:۳۰
  Azerbaijan لیگ برتر
FK Gabala
۰
۲
FK Sumgayit
Finished
۱۹:۳۰
  Kazakhstan لیگ برتر
Taraz
۰
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۷:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
۰
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
۰
۴
FC Ordabasy
Finished
۱۵:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico Furrial
۲
۱
Yaracuy FC
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A, Clausura
Boyaca Patriotas FC
۳
۰
Envigado FC
Finished
۰۵:۰۰
  Wales لیگ برتر
Connahs Quay Nomads FC
۱
۱
Cardiff Metropolitan University FC
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 1. Lig
Fatih Karagumruk SK
۳
۱
Bursaspor
Finished
۲۰:۴۵
Adana Demirspor
۲
۰
Balikesirspor
Finished
۲۳:۱۵
Osmanlispor FK
۲
۱
Boluspor
Finished
۲۳:۱۵
  Croatia لیگ ۱
ایسترا 1961
۲
۳
اسلاون
Finished
۲۳:۳۰
NK Varazdin
۱
۱
لوکوموتیو زاگرب
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
دجرفورس
۲
۲
ترلبورگس
Finished
۲۰:۳۰
Vasteraas SK
۲
۳
هالمشتاد
Finished
۱۶:۰۰
اورگریت
۱
۱
امجالبی
Finished
۱۸:۳۰
Syrianska FC
۴
۴
Norrby IF
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar Sheikh Jassem Cup
Sadd SC
۱
۰
AL Duhail SC
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico دسته برتر، اپرتورا
Atlas FC
۱
۳
Cruz Azul
Finished
۰۶:۳۰
Puebla FC
۰
۴
CF Pachuca
Finished
۰۴:۳۰
  Norway Eliteserien
اوود
۱
۱
روزنبرگ
Finished
۲۰:۳۰
  USA USL, Championship
Atlanta United 2
۲
۱
Swope Park Rangers
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers II
۲
۴
OKC Energy FC
Finished
۰۷:۰۰
Phoenix Rising FC
۴
۲
Reno 1868 FC
Finished
۰۷:۰۰
Fresno FC
۱
۱
Real Monarchs Slc
Finished
۰۷:۰۰
  Ecuador سری آ
LDU Quito
۲
۰
Barcelona SC
Finished
۰۴:۴۵
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie A
Club Nacional De Football
۱
۱
CA River Plate
Finished
۲۲:۳۰
Danubio FC
۱
۲
Boston River
Finished
۲۲:۳۰
  England League One
Sunderland AFC
۲
۱
Portsmouth FC
Finished
۱۶:۰۰
Lincoln City
۴
۰
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۲
۱
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۰
Rochdale AFC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۰
۱
Rotherham United
Finished
۱۸:۳۰
Bury FC
-
-
Gillingham FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Coventry City
۲
۰
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۳
۲
Fleetwood Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۲
Ipswich Town
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۵
۰
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۳
۲
Milton Keynes Dons
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura
Tigres FC
۱
۱
CD Real San Andres
Finished
۲۳:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Puerto Montt
Finished
۲۳:۳۰
AC Barnechea
۲
۰
Deportes Copiapo
Finished
۰۴:۳۰
Deportes Magallanes
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
هامبورگ II
۱
۱
Hannoverscher SC
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۲
۰
هانوفر II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Luebeck
۳
۲
FC St. Pauli II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh II
۰
۰
Altonaer FC Von 1893
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
Bohemians Prague 1905
۳
۲
SK Sigma Olomouc
Finished
۲۲:۰۰
1 FC Slovacko
۲
۰
1 FK Pribram
Finished
۱۹:۳۰
SFC Opava
۰
۳
FC Fastav Zlin
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Bardon Latrobe
۰
۵
Park Ridge Panthers
Finished
۰۷:۳۰
Oxley United
-
-
Clairvaux Reserves
inprogress
۰۷:۳۰
  Germany 3. Liga
Krefelder FC Uerdingen 05
۰
۳
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۳
۱
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munich
۰
۰
SV Meppen 1912
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۳
۲
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
FC Viktoria Cologne
۰
۲
SpVgg Unterhaching
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Hansa Rostock
۰
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
Fc-Astoria Walldorf
۰
۰
ماینز II
Finished
۱۶:۳۰
TUS Rot-Weiss Koblenz
۰
۰
FC Giessen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach 1921
۱
۰
SSV Ulm 1846
Finished
۱۶:۳۰
FK 03 Pirmasens
۰
۱
فرایبورگ II
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
-
-
1. FC Saarbrucken
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt 1899
۲
۲
FC Bayern Alzenau 1920
Finished
۱۶:۳۰
  England Championship
Brentford FC
۱
۱
Hull City
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۲
۲
Charlton Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Millwall FC
۱
۰
Sheffield Wednesday
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۰
۲
لیدز یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City
۲
۰
Queens Park Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۱
۲
وست برومویچ البیون
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۳
۲
Preston North End
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۳
۰
بیرمنگام
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City
۲
۲
دربی کانتی
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
KVC Westerlo
۴
۱
KSV Roeselare
Finished
۲۳:۰۰
Lommel SK
۰
۳
Royal Excelsior Virton
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands لیگ برتر
KI Klaksvik
۲
۲
Skala IF
Finished
۲۳:۱۵
B36 Torshavn
۳
۱
Tb/Fc Suduroy/Royn
Finished
۱۸:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Gwangju FC
۱
۱
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
Suwon FC
۲
۳
Ansan Greeners FC
Finished
۱۴:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۰
۰
FC Edmonton
Finished
۰۵:۳۰
  Australia West State League Division 1
Morley Windmills SC
۰
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic FNL
SK Lisen
۰
۰
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۹:۳۰
MFK Chrudim
۰
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۴۵
FK Dukla Prague
۲
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۲:۴۵
FK Fotbal Trinec
۱
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۴۵
FK Banik Sokolov
۲
۱
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۲:۴۵
MFK Vitkovice
۲
۲
1.sk Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Deportes Recoleta
۰
۱
San Antonio Unido
Finished
۲۳:۳۰
  Russia لیگ جوانان
Ural Ekaterinburg
۲
۲
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۰۹:۳۰
Rubin Kazan
۰
۰
Arsenal Tula
Finished
۱۷:۳۰
اسپارتاگ موسکو
۲
۱
زسکا موسکو
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow
۲
۱
Lokomotiv Moscow
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland First Division
Longford Town
۰
۲
Shelbourne FC
Finished
۲۳:۰۰
  Argentina Primera B Nacional, Group B
CA Sarmiento
۰
۰
CD Santamarina Tandil
Finished
۲۳:۰۰
Villa Dalmine
۲
۰
Instituto AC Cordoba
Finished
۲۳:۰۰
CA Brown De Adrogue
۱
۱
Atletico De Rafaela
Finished
۱۹:۳۰
  Finland اس ام زیر ۲۰سال
اچ جی کی هلسینکی
۱
۰
FC Espoo
Finished
۱۴:۳۰
  Poland I Liga
GKS Jastrzebie
۱
۱
PGE Gks Belchatow
Finished
۲۲:۳۰
زاگلبیه ساسنوویتس
۱
۰
میدز لگنیتسا
Finished
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۰
۲
Warta Poznan
Finished
۲۰:۳۰
Wigry Suwalki
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای باواریا
VfR Garching
۰
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nuremberg II
۱
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
FV Illertissen
۰
۲
SV Turkgucu Ataspor Munchen
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2
Oxley United
۱
۳
Clairvaux SC
Finished
۰۹:۳۰
Bardon Latrobe
۲
۱
Park Ridge
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Serie B
Atletico Fenix Montevideo
۰
۱
Plaza Colonia
Finished
۲۲:۳۰
Cerro Largo FC
۲
۰
CA Cerro
Finished
۲۲:۳۰
  Myanmar National League
Dagon Fc
۵
۳
Sagaing United
Finished
۱۴:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۰
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۲۱:۳۰
FC Rustavi
۲
۱
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria لیگ یک
MC Alger
۱
۱
AS Ain Mlila
Finished
۰۰:۳۰
  Portugal Segunda Liga
Casa Pia AC
۱
۲
FC Penafiel
Finished
۲۱:۴۵
GD Chaves
۲
۱
CD Mafra
Finished
۲۱:۴۵
Academico De Viseu FC
۰
۰
Academica De Coimbra
Finished
۱۴:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
۰
۲
SC Covilha
Finished
۱۹:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Balcatta SC
۳
۴
Sorrento FC
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
AD Itaborai RJ
۲
۰
Angra Dos Reis EC RJ
Finished
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional, Group A
Mitre Santiago Del Estero
۰
۱
Estudiantes BA
Finished
۰۵:۳۰
CA Atlanta
۴
۱
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۲۰:۳۵
Estudiantes Río Cuarto
۳
۰
Club Atletico Temperley
Finished
۰۵:۰۰
  Latvia Virsliga
دائوگاووا دائوگاوپیلس
۲
۳
FK Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
والمیراس
۳
۱
FK Jelgava
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
The Gap Reserve
۱
۳
Taringa Rovers SFC
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao
Maua Futebol
۰
۱
Flamengo SP
Finished
۲۲:۳۰
SE Itapirense SP
۰
۱
Rio Branco EC SP
Finished
۲۲:۳۰
Amparo AC SP
۳
۱
Independente FC SP
Finished
۲۲:۳۰
  Australia West State League Division 1,Reserve
Morley Windmills SC Reserves
۱
۳
Forrestfield United SC
Finished
۰۹:۳۰
  England National League
Barrow AFC
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۲۰:۵۰
AFC Fylde
۱
۴
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۱
FC Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Barnet FC
۲
۲
Chesterfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۱
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham And Redbridge FC
۴
۲
Harrogate Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۲
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United FC
۲
۳
Bromley FC
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United FC
۴
۱
Chorley FC
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors FC
۲
۱
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Stockport County FC
۲
۰
Eastleigh FC
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia & Herzegovina لیگ برتر
FK Zeljeznicar
۲
۲
FK Sloboda Tuzla
Finished
۲۳:۰۰
  Paraguay Torneo Femenino
Deportivo Capiata
۱۰
۱
Deportivo Santani
Finished
۲۳:۳۰
  England League Two
Bradford City
۳
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۰
۲
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۲
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۰
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City
۱
۱
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
فورست گرین رورز
۱
۰
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient FC
۰
۰
Stevenage FC
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۰
۰
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Newport County AFC
۱
۰
Plymouth Argyle
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۱
۲
Macclesfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Salford City FC
۱
۱
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۲
۲
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
  China China League 1
Beijing Sport University FC
۰
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۶:۰۰
Guizhou Hengfeng FC
۲
۰
Heilongjiang Lava Spring
Finished
۱۶:۰۰
Shanghai Shenxin
۲
۳
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۶:۰۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۱
۰
Qingdao Huanghai FC
Finished
۱۶:۰۰
Guangdong Southern Tigers FC
۳
۲
Nantong Zhiyun FC
Finished
۱۶:۰۰
  Ukraine لیگ برتر
FC Vorskla Poltava
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
SFC Desna Chernihiv
۰
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine زیر ۲۱سال
Zorya Lugansk
۰
۳
اف سی الکساندریا
Finished
۱۳:۳۰
اف سی لویو
۱
۲
Shakhtar Donetsk
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie A
Nova Iguacu RJ
۱
۰
Boavista RJ
Finished
۱۷:۳۰
Macae Esporte
۳
۲
Flamengo RJ
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 2
RC Lens
۱
۳
AC Le Havre
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia لیگ برتر
ماردو لین نیم اسکوند
۲
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۷:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۳
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
  Belarus Vysshaya League
Slavia Mozyr
۱
۰
FK Dnyapro Mogilev
Finished
۱۸:۱۵
FC Minsk
۲
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۲۰:۱۵
  Scotland League Two
Annan Athletic
۳
۲
Albion Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Brechin City
۰
۳
Queens Park FC
Finished
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۳
۲
Cowdenbeath FC
Finished
۱۸:۳۰
Edinburgh City
۱
۰
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Elgin City
۰
۱
Stenhousemuir FC
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
Dornbirner SV
-
-
FC Langenegg
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SCR Altach Youth
-
-
SC Rothis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
-
-
FC Wolfurt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای مرکزی
SC Kalsdorf
۲
۰
FC Wels
Finished
۲۱:۳۰
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
۲
۰
FC Gleisdorf 09
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Ykkonen
FF Jaro
۴
۱
Ekenas Idrottsforening
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Airdrieonians
۳
۱
Clyde FC
Finished
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۲
۱
Montrose FC
Finished
۱۸:۳۰
Peterhead FC
۲
۳
Dumbarton FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stranraer FC
۳
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
FC Kitzbühel
-
-
SC Imst 1933
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
CSF Speranta Nisporeni
-
-
FC Codru Lozova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۲
۲
FC Dinamo Auto
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
USK Anif
۲
۲
SV Kuchl
Finished
۱۹:۳۰
SV Seekirchen
۰
۲
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۲۰:۳۰
SV Austria Salzburg
-
-
SV Wals-Grunau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
TSV St. Johann
-
-
SK Bischofshofen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone D
US Pianese
۰
۲
US Pistoiese 1921
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga East
SC Wiener Neustadt
۱
۱
SV Stripfing
Finished
۲۰:۰۰
SV Leobendorf
۳
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Kauno Zalgiris
۱
۰
Vilniaus Riteriai
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Sotra SK
۳
۲
بائریوم
Finished
۱۶:۳۰
اسکر
۴
۳
Asane Fotball
Finished
۱۸:۳۰
گرورود
۵
۱
فلورو
Finished
۱۸:۳۰
  France National
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
۱
۴
Red Star FC
Finished
۲۲:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Monagas Sc
۱
۳
Deportivo La Guaira
Finished
۲۳:۳۰
  Russia Republic of Bashkortostan Championship
Sarmat Ufa
-
-
Spartak Tuimazy
inprogress
۱۷:۰۰
Fc Ishimbay
-
-
Bashkiria Ufa
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia PFL, East
Fk Novosibirsk
۳
۱
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
۱
۱
Cherry Orchard
Finished
۱۶:۳۰
  International AFF Championship, Women
Timor-Leste
-
-
Philippines
Finished
۱۲:۳۰
Singapore
-
-
Thailand
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga Premier
Estudiantes Tecos
۳
۲
Leones Negros Udg II
Finished
۰۴:۳۰
  Australia U20 Victoria Premier League
Avondale FC
-
-
Heidelberg United SC
بازی شروع نشده است
۰۶:۴۵
  Australia U20 Victoria Premier League 2
Springvale White Eagles
-
-
Brunswick City
بازی شروع نشده است
۰۷:۳۰
  Australia Victoria NPL2
Springvale White Eagles
-
-
Brunswick City SC
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Fk Suhaya Balka
-
-
Fc Kriviy Rih
inprogress
۱۱:۳۰
  China China League 2
Qingdao Jonoon
۲
۰
Qingdao Red Lions
Finished
۱۲:۰۰
  China China League 2, South
Shenzhen Pengcheng
۱
۱
Suzhou Jinfu
Finished
۱۲:۳۰
Kunshan FC
۳
۱
Lhasa Chengtou
Finished
۱۶:۰۰
  Philippines Philippines Football League
Air Force FC
۰
۳
Ceres-Negros FC
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
1 FC Slovacko
۱
۱
Opava
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
-
-
SV Bergisch Gladbach 09
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۱
ROT Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
کلن II
۱
۳
VfL Sportfreunde Lotte 1929
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
-
-
Wuppertaler SV
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
دورتموند II
-
-
TSV Alemannia Aachen
Cancelled
۱۶:۳۰
TUS Haltern
۲
۰
دوسلدورف II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۰
۵
SC Verl
Finished
۱۶:۳۰
Bonner SC
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۸:۰۰
  Singapore لیگ برتر
Warriors FC
۱
۳
Home United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Vietnam V-League
NAM Dinh FC
۲
۳
QNK Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Viettel FC
۰
۱
SAI Gon FC
Finished
۱۵:۳۰
TP HO Chi Minh
۳
۱
Than Quang Ninh
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
FA 2000
۱
۳
Vanloese IF
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۱
۲
Slagelse BI
Finished
۱۶:۳۰
Skovshoved IF
۰
۱
Hilleroed Fodbold
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
FF Usv Jena
۱
۶
هافن هایم
Finished
۱۵:۳۰
فرایبورگ
۱
۳
بایرن مونیخ
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
SV Lichtenberg 47
۱
۰
Berliner AK 07
Finished
۱۶:۰۰
VSG Altglienicke
۲
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
VfB Germania Halberstadt
۱
۱
BFC Dynamo
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۳
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Toppserien, Women
LSK Kvinner
۲
۰
Valerenga
Finished
۱۶:۳۰
Kolbotn
۰
۲
Arna-Bjornar
Finished
۱۶:۳۰
Roea
۲
۱
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
Fart
۲
۲
Lyn
Finished
۱۷:۳۰
Avaldsnes
۱
۳
Klepp
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
لوانگر
۲
۰
برتواگ
Finished
۱۶:۳۰
اگرساند
۴
۰
ویدار
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Brabrand IF
۱
۰
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart BK
۲
۱
Vejlby Skovbakken Aarhus
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۵
۱
FC Sydvest 05 Tonder
Finished
۱۶:۳۰
Naesby BK
۳
۳
Vejgaard BK
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC
۱
۱
AB Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
Deportivo Iztapa
۳
۲
CSD Municipal
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید